A žvýkačková bublina by nebyla?

pondělí 15. červenec 2013 20:35

Čekám netrpělivě na TV zprávy. Od rána do večera jsem byla v práci, televize ani rádia tam nemaje. To jsem zrušila ze vzteku poté, co mě přestaly bavit špionážní návštěvy osob zastupujících tu ten, tu onen svaz autorský, aby s vážným důležitým výrazem čenichaly, zda náhodou nepouštíme kousek hudby či mluveného slova také zákazníkům. Platit jim odmítám, proto žiju v tichu.  

Jako pracovní prostředek samozřejmě používám PC a v něm jsem dnes nemohla přehlédnout fotografie s tváří Jany Nagyové. Málem bych ji nepoznala, tak byla zkrášlena! Na hlavě lokny, na tváři mape-up, no prostě "krasavice inteligentní".

Pohyblivých obrázků jsem se po návratu domů dočkala. Je to tak, ve vazební věznici dnes evidentně tekla teplá voda, možná i kadeřnictví tam mají?  A já si stále lámu hlavu nad pravými důvody zdrcené vazebně stíhané ženy, jež ji vedly k takové (re)prezentaci. Evidentně neměla působit zkroušeně a politováníhodně. Zřejmě cíleně předvedla image "ženy na úrovni". 

Celkem se jí to asi povedlo, ovšem ta žvýkačka převalující se v namalovaných ústech nedovoluje mi nazvat onu ženu dámou. Tu jí měl stylista nedovolit, ba přímo zakázat, měl-li být obraz dokonalý.

http://www.youtube.com/watch?v=dy8xJUvH6Eg

Svatava Nováčková

Svatava Nováčková

Svatava Nováčková

"Proč cestujeme? Mimo jiné i proto, abychom potkali nové lidi, kteří si nemyslí, že nás jednou pro vždy znají; abychom ještě jednou zkusili, co v tomto životě dokážeme - i tak je toho už jen málo". Max Frisch, Deník 1946 - 1949

Prvotní a jediný důvod mého přihlášení se na blog už dávno pominul a já zůstala. V psaní jsem našla zalíbení...

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora

Oblíbené blogy

  • Jarka Jarvis
  • Jan Vargulič
  • Mirek Toms
  • Vašek Vašák
  • Marek Trizuljak